137330

LUKTDOSOR, 2st, 'Hovedvandsaeg', 1800-tal

Bud: 700 kr
Slutar 26 januari 19:42
Utropspris: 2 500 kr

Silver, invändigt förgyllning. Höjd 9-9.5cm.

  • 21 januari 2020 kl. 18:56:40
    93256 (700 kr)
    90887 (650 kr)
  • 18 januari 2020 kl. 22:16:07
    93256 (600 kr)
    90835 (550 kr)
  • 18 januari 2020 kl. 22:15:41
    93256 (400 kr)
    90835 (375 kr)
  • 16 januari 2020 kl. 15:43:16
    93256 (350 kr)
  • 11 januari 2020 kl. 11:16:59
    90033 (325 kr)
  • 11 januari 2020 kl. 11:16:52
    93246 (300 kr)
    90033 (275 kr)
  • 11 januari 2020 kl. 11:16:46
    93246 (250 kr)
    90033 (225 kr)
  • 10 januari 2020 kl. 20:30:38
    93246 (100 kr)