121393

MÄRTHA ÅKERBERG-SIRINYAN, "Svensk sommar", olja på duk, monogramsignerad

Bud: 100 kr
Slutar idag 19:44
Utropspris: 1 500 kr

95 x 87 cm.

  • 17 juni 2019 kl. 00:32:28
    100744 (100 kr)