158113

MÅLTAVLOR/REKVISITA, 1900-talets första hälft, 3st

Bud: 1 400 kr
Avslutat 20 september 19:20
Utropspris: 1 500 kr

Ansikten skurna i trä. Måltavlor för bollkastning från ett tivoli. Höjd ca 27cm. Bruksslitage, torrsprickor samt färgbortfall.

  • 20 september 2020 kl. 19:18:30
    121075 (1 400 kr)
  • 20 september 2020 kl. 19:17:51
    133998 (1 350 kr)
    121075 (1 300 kr)
  • 20 september 2020 kl. 19:17:29
    133998 (1 250 kr)
  • 20 september 2020 kl. 19:17:21
    111819 (1 200 kr)
    133998 (1 200 kr)
  • 20 september 2020 kl. 19:17:12
    111819 (1 100 kr)
    133998 (1 050 kr)
  • 20 september 2020 kl. 14:04:22
    111819 (950 kr)
    117823 (900 kr)
  • 20 september 2020 kl. 11:09:35
    117823 (850 kr)
  • 20 september 2020 kl. 11:09:02
    111819 (800 kr)
    117823 (800 kr)
  • 19 september 2020 kl. 20:58:13
    111819 (600 kr)
  • 17 september 2020 kl. 20:46:30
    102408 (550 kr)
  • 17 september 2020 kl. 20:46:16
    117823 (500 kr)
    102408 (500 kr)
  • 17 september 2020 kl. 20:46:06
    117823 (425 kr)
    102408 (400 kr)
  • 16 september 2020 kl. 22:05:34
    117823 (375 kr)
    102408 (350 kr)
  • 16 september 2020 kl. 21:47:06
    117823 (325 kr)
  • 16 september 2020 kl. 21:13:22
    119463 (300 kr)
  • 16 september 2020 kl. 15:59:25
    102408 (275 kr)
  • 14 september 2020 kl. 17:04:02
    117823 (250 kr)
  • 12 september 2020 kl. 22:59:52
    133998 (225 kr)
  • 4 september 2020 kl. 11:35:37
    97885 (200 kr)
  • 3 september 2020 kl. 20:21:56
    90887 (175 kr)
  • 2 september 2020 kl. 22:24:37
    119463 (150 kr)
  • 2 september 2020 kl. 11:38:11
    124113 (125 kr)
  • 1 september 2020 kl. 21:04:52
    119463 (100 kr)