166432

MALLA MONTGOMERY-SILFVERSTOPES MEMOARER, 4 band, tidigt 1900-tal

Bud: 225 kr
Slutar idag 19:16
Utropspris: 400 kr

Bruksslitage, en rygg skadad.

  • 5 december 2020 kl. 14:40:41
    112366 (225 kr)
  • 30 november 2020 kl. 18:49:32
    136693 (200 kr)
    102136 (175 kr)
  • 29 november 2020 kl. 17:23:47
    136693 (150 kr)
  • 25 november 2020 kl. 22:21:04
    97885 (125 kr)
  • 21 november 2020 kl. 17:54:31
    102136 (100 kr)