121116

MANIFATTURA DI SIGNA, lockask, terracotta, 1900-tal

Bud: 150 kr
Utropspris: 600 kr

Diameter 9 cm, höjd 5cm. Smärre brukkslitage.

  • 16 juni 2019 kl. 18:51:54
    122537 (150 kr)
  • 15 juni 2019 kl. 20:28:19
    98679 (125 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 12:24:23
    122537 (100 kr)