149208

MARIK VOS-LUNDH, "Prinsen", akvarell, signerad

Bud: 100 kr
Utropspris: 500 kr

daterad 1973. Med dedikation. 57,5x40cm.

  • 26 maj 2020 kl. 16:39:46
    131702 (100 kr)