139537

MARITA GATTE, olja på duk, osignerad

Bud: 600 kr
Utropspris: 800 kr

45 x 35 cm.

  • 15 februari 2020 kl. 19:30:46
    94475 (600 kr)
    128360 (550 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 19:28:48
    94475 (500 kr)
    128360 (475 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 19:28:34
    94475 (450 kr)
    108383 (425 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 19:27:13
    94475 (400 kr)
    128360 (375 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 19:26:18
    94475 (325 kr)
    108383 (300 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 19:26:12
    94475 (275 kr)
    108383 (250 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 19:26:00
    94475 (200 kr)
    108383 (175 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 19:04:08
    94475 (150 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 13:26:39
    128429 (125 kr)
  • 13 februari 2020 kl. 08:45:57
    128360 (100 kr)