139540

MARITA GATTE, olja på duk, osignerad

Bud: 3 000 kr
Utropspris: 1 200 kr

115 x 110 cm.

  • 15 februari 2020 kl. 19:35:09
    94475 (3 000 kr)
    102533 (2 900 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 19:34:56
    94475 (2 800 kr)
    102533 (2 700 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 19:33:31
    94475 (2 600 kr)
    127005 (2 500 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 19:32:38
    94475 (2 300 kr)
    127005 (2 200 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 19:32:23
    94475 (2 100 kr)
    127005 (2 000 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 19:12:26
    94475 (1 600 kr)
    123258 (1 500 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 19:10:30
    94475 (1 250 kr)
    123258 (1 200 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 19:05:10
    94475 (950 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 19:01:43
    127517 (900 kr)
  • 13 februari 2020 kl. 14:14:06
    102533 (850 kr)
  • 13 februari 2020 kl. 14:13:20
    127005 (800 kr)
    102533 (800 kr)
  • 13 februari 2020 kl. 14:12:44
    127005 (750 kr)
    102533 (700 kr)
  • 12 februari 2020 kl. 19:43:11
    127005 (650 kr)
  • 12 februari 2020 kl. 10:50:05
    102533 (600 kr)
  • 10 februari 2020 kl. 12:33:50
    127005 (550 kr)
    102533 (500 kr)
  • 9 februari 2020 kl. 20:36:02
    127005 (425 kr)
    117408 (400 kr)
  • 8 februari 2020 kl. 23:40:11
    117408 (325 kr)
  • 8 februari 2020 kl. 23:39:05
    127005 (300 kr)
    117408 (300 kr)
  • 7 februari 2020 kl. 21:30:47
    127005 (225 kr)
    117408 (200 kr)
  • 6 februari 2020 kl. 18:07:25
    117408 (100 kr)