139541

MARITA GATTE, olja på duk, osignerad

Bud: 1 200 kr
Utropspris: 1 200 kr

148 x 103 cm. Duk har släppt något från spännramen.

  • 15 februari 2020 kl. 19:35:53
    94475 (1 200 kr)
    108383 (1 150 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 19:35:08
    94475 (1 050 kr)
    108383 (1 000 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 19:34:33
    94475 (700 kr)
    108383 (650 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 19:34:22
    94475 (600 kr)
    108383 (550 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 19:34:08
    94475 (375 kr)
    108383 (350 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 19:05:42
    94475 (325 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 08:27:57
    127005 (300 kr)
    120135 (300 kr)
  • 7 februari 2020 kl. 21:31:08
    127005 (100 kr)