139525

MARITA GATTE, olja på duk, signerad à tergo

Bud: 400 kr
Utropspris: 800 kr

66 x 54 cm.

  • 15 februari 2020 kl. 19:02:21
    128429 (400 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 18:28:07
    120135 (375 kr)
    96508 (375 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 18:27:52
    120135 (350 kr)
    96508 (325 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 18:27:35
    120135 (300 kr)
    96508 (275 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 13:28:43
    120135 (250 kr)
    128429 (225 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 08:29:19
    120135 (200 kr)
  • 12 februari 2020 kl. 21:49:33
    128522 (175 kr)
  • 12 februari 2020 kl. 20:03:59
    117408 (150 kr)
  • 9 februari 2020 kl. 20:02:42
    128429 (125 kr)
  • 7 februari 2020 kl. 21:59:21
    103654 (100 kr)