139526

MARITA GATTE, olja på duk, signerad à tergo

Bud: 900 kr
Utropspris: 800 kr

86 x 75 cm.

  • 15 februari 2020 kl. 18:20:01
    128430 (900 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 18:19:47
    107490 (850 kr)
    128430 (850 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 18:06:09
    107490 (700 kr)
  • 13 februari 2020 kl. 22:18:51
    128430 (650 kr)
    113997 (600 kr)
  • 13 februari 2020 kl. 22:18:37
    128430 (550 kr)
    113997 (500 kr)
  • 12 februari 2020 kl. 18:56:27
    128430 (475 kr)
    91128 (450 kr)
  • 12 februari 2020 kl. 18:56:18
    128430 (375 kr)
    91128 (350 kr)
  • 11 februari 2020 kl. 22:51:26
    128430 (325 kr)
  • 11 februari 2020 kl. 22:50:53
    126990 (300 kr)
    128430 (300 kr)
  • 11 februari 2020 kl. 22:50:44
    126990 (275 kr)
    128430 (250 kr)
  • 11 februari 2020 kl. 22:50:33
    126990 (225 kr)
    128430 (200 kr)
  • 11 februari 2020 kl. 22:50:20
    126990 (175 kr)
    128430 (150 kr)
  • 11 februari 2020 kl. 21:23:30
    126990 (125 kr)
  • 9 februari 2020 kl. 20:25:33
    128430 (100 kr)