139527

MARITA GATTE, olja på duk, signerad à tergo

Bud: 250 kr
Utropspris: 800 kr

88 x 72 cm.

  • 15 februari 2020 kl. 19:07:53
    93309 (250 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 19:07:39
    94475 (225 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 19:07:16
    93309 (200 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 19:07:08
    94475 (175 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 18:56:33
    93309 (150 kr)
  • 13 februari 2020 kl. 08:42:46
    128360 (125 kr)
  • 5 februari 2020 kl. 21:06:46
    117174 (100 kr)