139528

MARITA GATTE, olja på duk, signerad à tergo

Bud: 350 kr
Utropspris: 800 kr

96 x 75 cm.

  • 15 februari 2020 kl. 19:11:15
    128429 (350 kr)
    102533 (325 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 19:11:03
    128429 (300 kr)
    102533 (275 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 19:10:41
    128429 (250 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 19:09:41
    102533 (225 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 15:40:51
    128429 (200 kr)
  • 14 februari 2020 kl. 16:37:23
    124157 (175 kr)
  • 12 februari 2020 kl. 22:10:05
    128522 (150 kr)
  • 11 februari 2020 kl. 00:03:31
    126913 (125 kr)
  • 9 februari 2020 kl. 20:04:30
    128429 (100 kr)