139538

MARITA GATTE, olja på duk, signerad à tergo

Bud: 1 150 kr
Avslutat 15 februari 19:33
Utropspris: 1 200 kr

98 x 145 cm.

  • 15 februari 2020 kl. 19:31:18
    94475 (1 150 kr)
    128429 (1 100 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 19:29:32
    94475 (1 050 kr)
    128429 (1 000 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 19:28:24
    94475 (950 kr)
    128429 (900 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 19:27:52
    94475 (850 kr)
    128429 (800 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 19:27:23
    94475 (750 kr)
    128429 (700 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 19:04:39
    94475 (550 kr)
    122218 (500 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 13:27:54
    122218 (375 kr)
    128429 (350 kr)
  • 11 februari 2020 kl. 00:02:20
    122218 (325 kr)
    127005 (300 kr)
  • 7 februari 2020 kl. 21:30:25
    127005 (100 kr)