139523

MARITA GATTE, olja på duk, signerad

Bud: 600 kr
Utropspris: 800 kr

71 x 60 cm.

  • 15 februari 2020 kl. 18:29:30
    96508 (600 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 08:30:12
    120135 (550 kr)
    127029 (500 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 08:29:35
    127029 (450 kr)
    120135 (425 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 03:02:35
    127029 (250 kr)
    120135 (225 kr)
  • 14 februari 2020 kl. 02:10:09
    120135 (100 kr)