139524

MARITA GATTE, olja på duk, signerad

Bud: 800 kr
Utropspris: 800 kr

66 x 50 cm.

  • 15 februari 2020 kl. 19:02:29
    93309 (800 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 19:02:20
    118795 (750 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 19:00:51
    93309 (700 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 19:00:42
    118795 (650 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 18:59:59
    93309 (600 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 18:54:38
    118795 (550 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 18:54:26
    126990 (500 kr)
    118795 (475 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 16:02:07
    126990 (450 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 14:06:29
    118795 (425 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 14:06:22
    120692 (400 kr)
    118795 (400 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 14:06:15
    120692 (375 kr)
    118795 (350 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 13:11:02
    120692 (325 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 13:10:51
    126990 (300 kr)
    120692 (300 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 13:10:44
    126990 (225 kr)
    120692 (200 kr)
  • 14 februari 2020 kl. 23:01:31
    126990 (150 kr)
    123439 (125 kr)
  • 11 februari 2020 kl. 21:29:01
    126990 (100 kr)