139533

MARITA GATTE, olja på duk, signerad

Bud: 400 kr
Utropspris: 800 kr

60 x 56 cm.

  • 15 februari 2020 kl. 19:03:24
    94475 (400 kr)
    128575 (375 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 15:55:56
    128575 (175 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 13:30:14
    124157 (150 kr)
    128429 (150 kr)
  • 14 februari 2020 kl. 16:34:56
    124157 (125 kr)
  • 9 februari 2020 kl. 20:06:15
    128429 (100 kr)