203292

MARTIN SÄFLUND, kustmotiv, olja på pannå, signerad

Bud: 150 kr
Avslutat 15 januari 20:08
Utropspris: 300 kr

32x40cm.

  • 15 januari 2022 kl. 20:05:34
    132533 (150 kr)
  • 15 januari 2022 kl. 19:53:35
    90364 (125 kr)
  • 4 januari 2022 kl. 22:29:48
    110000 (100 kr)