203289

MARTIN SÄFLUND, landskap med hus, olja på pannå, signerad

Bud: 175 kr
Avslutat 15 januari 20:02
Utropspris: 300 kr

24x29cm.

  • 15 januari 2022 kl. 20:00:12
    132533 (175 kr)
  • 15 januari 2022 kl. 19:59:43
    117250 (150 kr)
    132533 (125 kr)
  • 15 januari 2022 kl. 15:50:46
    117250 (100 kr)