121409

MARTIN SÄFLUND olja på pannå, signerad

Bud: 225 kr
Utropspris: 800 kr

32x48cm.

  • 17 juni 2019 kl. 19:43:06
    113385 (225 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 19:42:43
    91140 (200 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 19:42:43
    113385 (175 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 19:42:20
    91140 (150 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 19:42:20
    113385 (125 kr)
  • 10 juni 2019 kl. 18:46:48
    91140 (100 kr)