203268

MARTIN SÄFLUND, vy mot Uppsala domkyrka, olja på pannå, signerad

Bud: 550 kr
Avslutat 15 januari 19:20
Utropspris: 1 000 kr

60x79cm.

  • 13 januari 2022 kl. 22:24:56
    95571 (550 kr)
    119633 (500 kr)
  • 13 januari 2022 kl. 22:24:41
    95571 (475 kr)
    119633 (450 kr)
  • 13 januari 2022 kl. 19:54:49
    95571 (425 kr)
    102136 (400 kr)
  • 13 januari 2022 kl. 19:54:21
    95571 (375 kr)
    102136 (350 kr)
  • 13 januari 2022 kl. 19:29:41
    95571 (325 kr)
  • 12 januari 2022 kl. 18:55:05
    125216 (300 kr)
  • 12 januari 2022 kl. 18:27:10
    93281 (275 kr)
  • 12 januari 2022 kl. 18:26:50
    95571 (250 kr)
    93281 (225 kr)
  • 12 januari 2022 kl. 18:26:29
    95571 (200 kr)
    93281 (175 kr)
  • 10 januari 2022 kl. 16:57:56
    95571 (150 kr)
    90030 (125 kr)
  • 4 januari 2022 kl. 20:30:29
    95571 (100 kr)