165548

MATBORD, ek, 1960-tal

Bud: 1 250 kr
Avslutat 26 november 20:36
Utropspris: 1 500 kr

Utdragbara skivor. Längd 122+44+44 cm. Bredd 83 cm. Höjd 74 cm. Bruksslitage, några märken.

  • 22 november 2020 kl. 22:49:25
    90311 (1 250 kr)
  • 22 november 2020 kl. 22:47:41
    97639 (1 200 kr)
    90311 (1 150 kr)
  • 22 november 2020 kl. 22:46:34
    97639 (1 050 kr)
    90311 (1 000 kr)
  • 22 november 2020 kl. 22:46:14
    97639 (900 kr)
    90311 (850 kr)
  • 22 november 2020 kl. 22:45:40
    97639 (750 kr)
    90311 (700 kr)
  • 22 november 2020 kl. 22:45:19
    97639 (550 kr)
    90311 (500 kr)
  • 21 november 2020 kl. 11:43:39
    97639 (400 kr)
    116420 (375 kr)
  • 21 november 2020 kl. 11:43:29
    97639 (350 kr)
    116420 (325 kr)
  • 21 november 2020 kl. 11:43:23
    97639 (300 kr)
    116420 (275 kr)
  • 18 november 2020 kl. 05:04:30
    97639 (250 kr)
    121317 (225 kr)
  • 17 november 2020 kl. 21:32:24
    97639 (200 kr)
    129642 (175 kr)
  • 17 november 2020 kl. 21:32:06
    97639 (150 kr)
    129642 (125 kr)
  • 17 november 2020 kl. 16:00:36
    97639 (100 kr)