165545

MATSALSGRUPP, 7 delar, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft

Bud: 2 000 kr
Avslutat 26 november 20:30
Utropspris: 2 000 kr

Bord med 2 iläggsskivor. Längd 138+55+55 cm. Bredd 100 cm. Höjd 73 cm. 6 stolar, höjd 91 / 44 cm. Bruksslitage, märken, delvis fläckig klädsel.

  • 26 november 2020 kl. 20:28:42
    113080 (2 000 kr)
    127669 (1 900 kr)
  • 25 november 2020 kl. 22:44:21
    113080 (1 800 kr)
  • 25 november 2020 kl. 19:26:53
    127669 (1 700 kr)
  • 21 november 2020 kl. 18:11:39
    113080 (1 600 kr)
  • 21 november 2020 kl. 18:11:27
    114553 (1 500 kr)
    113080 (1 500 kr)
  • 21 november 2020 kl. 18:11:12
    114553 (1 250 kr)
    113080 (1 200 kr)
  • 21 november 2020 kl. 18:10:20
    114553 (1 150 kr)
    113080 (1 100 kr)
  • 18 november 2020 kl. 11:37:39
    114553 (1 050 kr)
  • 18 november 2020 kl. 11:37:19
    115710 (1 000 kr)
    114553 (1 000 kr)
  • 18 november 2020 kl. 11:37:04
    115710 (750 kr)
    114553 (700 kr)
  • 18 november 2020 kl. 11:36:46
    115710 (650 kr)
    114553 (600 kr)
  • 18 november 2020 kl. 11:36:27
    115710 (550 kr)
    114553 (500 kr)
  • 18 november 2020 kl. 08:15:59
    115710 (125 kr)
  • 16 november 2020 kl. 17:12:18
    119468 (100 kr)