121322

MATSALSMÖBEL, 7 dlr, gustaviansk stil, 1900-talets andra del

Bud: 800 kr
Utropspris: 2 500 kr

Bord med två iläggsskivor samt 6 stolar. Bordets mått 140+46+46 cm. Bredd 100 cm. Höjd 74 cm. Bruksslitage i form av skrap- och slagmärken.

  • 15 juni 2019 kl. 19:35:56
    123724 (800 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 21:06:05
    116649 (750 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 21:05:59
    97561 (700 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 21:05:59
    116649 (650 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 21:05:23
    97561 (600 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 21:05:23
    116649 (550 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 21:05:13
    97561 (500 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 21:05:13
    116649 (475 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 03:51:48
    97561 (450 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 03:51:48
    107435 (425 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 03:51:37
    107435 (375 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 03:51:37
    97561 (350 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 03:51:30
    107435 (325 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 03:51:30
    97561 (300 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 03:51:22
    107435 (275 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 03:51:22
    97561 (250 kr)
  • 12 juni 2019 kl. 22:30:00
    107435 (225 kr)
  • 12 juni 2019 kl. 22:30:00
    106030 (200 kr)
  • 12 juni 2019 kl. 22:29:54
    107435 (175 kr)
  • 12 juni 2019 kl. 22:29:54
    106030 (150 kr)
  • 11 juni 2019 kl. 12:38:24
    107435 (125 kr)
  • 10 juni 2019 kl. 14:28:13
    112437 (100 kr)