149727

MATSERVIS, 58 dlr, 1900-talets mitt

Bud: 325 kr
Utropspris: 500 kr

12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 förrättstallrikar, 11 assietter, 4 serveringsfat i olika storlerkar, 2 serveringsskålar i olika storlekar, 1 terrin med lock, 1 såsskål samt 1 kanna. Bruksslitage, något nött dekor.

  • 3 juni 2020 kl. 18:57:23
    126616 (325 kr)
  • 3 juni 2020 kl. 16:57:20
    125483 (300 kr)
  • 2 juni 2020 kl. 19:52:19
    127100 (275 kr)
  • 31 maj 2020 kl. 23:49:29
    130822 (250 kr)
  • 29 maj 2020 kl. 09:25:10
    90030 (225 kr)
  • 23 maj 2020 kl. 21:06:21
    131460 (200 kr)
  • 22 maj 2020 kl. 19:54:09
    106806 (175 kr)
  • 22 maj 2020 kl. 12:10:19
    117174 (150 kr)
  • 22 maj 2020 kl. 12:10:16
    124484 (125 kr)
  • 22 maj 2020 kl. 12:10:16
    117174 (125 kr)
  • 21 maj 2020 kl. 20:49:42
    124484 (100 kr)