126844

MATTA, orientalisk, 390 x 300 cm

Bud: 1 500 kr
Utropspris: 800 kr

Bruksslitage, ställvis kraftigt, skador i fransmarginalen.

  • 15 september 2019 kl. 19:16:31
    124198 (1 500 kr)
  • 15 september 2019 kl. 19:16:03
    90948 (1 450 kr)
  • 15 september 2019 kl. 19:15:38
    124198 (1 400 kr)
    90948 (1 400 kr)
  • 15 september 2019 kl. 19:15:24
    124198 (1 350 kr)
    90948 (1 300 kr)
  • 15 september 2019 kl. 19:15:13
    124198 (1 250 kr)
    90948 (1 200 kr)
  • 15 september 2019 kl. 10:59:31
    124198 (1 150 kr)
    113672 (1 100 kr)
  • 14 september 2019 kl. 09:14:15
    113672 (1 050 kr)
  • 13 september 2019 kl. 20:21:08
    119382 (1 000 kr)
    113672 (1 000 kr)
  • 13 september 2019 kl. 20:21:01
    119382 (950 kr)
    113672 (900 kr)
  • 13 september 2019 kl. 09:25:56
    119382 (850 kr)
    113672 (800 kr)
  • 11 september 2019 kl. 21:38:52
    113672 (750 kr)
    111116 (700 kr)
  • 9 september 2019 kl. 19:15:03
    113672 (650 kr)
    90948 (600 kr)
  • 8 september 2019 kl. 11:59:49
    113672 (550 kr)
    124198 (500 kr)
  • 6 september 2019 kl. 22:43:30
    124198 (425 kr)
    113672 (400 kr)
  • 5 september 2019 kl. 20:02:33
    113672 (125 kr)
  • 5 september 2019 kl. 18:55:23
    99963 (100 kr)