152722

MATTA, röllakan, 154 x 92 cm, monogramsignerad M.B

Bud: 750 kr
Utropspris: 400 kr

Bruksslitage.

  • 6 juli 2020 kl. 19:22:12
    112145 (750 kr)
  • 6 juli 2020 kl. 19:21:56
    132414 (700 kr)
  • 6 juli 2020 kl. 19:21:03
    112145 (650 kr)
  • 6 juli 2020 kl. 19:18:38
    106481 (600 kr)
  • 6 juli 2020 kl. 19:17:11
    112145 (550 kr)
  • 6 juli 2020 kl. 19:16:52
    106481 (500 kr)
  • 6 juli 2020 kl. 19:16:52
    112145 (475 kr)
  • 6 juli 2020 kl. 19:16:40
    106481 (450 kr)
  • 6 juli 2020 kl. 19:16:40
    112145 (425 kr)
  • 5 juli 2020 kl. 20:15:15
    106481 (400 kr)
  • 5 juli 2020 kl. 20:15:15
    125666 (375 kr)
  • 5 juli 2020 kl. 17:29:22
    106481 (350 kr)
  • 5 juli 2020 kl. 10:40:15
    115729 (325 kr)
  • 5 juli 2020 kl. 10:40:15
    125666 (300 kr)
  • 5 juli 2020 kl. 10:39:19
    115729 (275 kr)
  • 5 juli 2020 kl. 10:39:19
    125666 (250 kr)
  • 5 juli 2020 kl. 10:24:36
    115729 (225 kr)
  • 5 juli 2020 kl. 10:24:36
    125666 (200 kr)
  • 1 juli 2020 kl. 23:58:16
    115729 (175 kr)
  • 1 juli 2020 kl. 23:58:16
    125861 (150 kr)
  • 28 juni 2020 kl. 09:03:34
    125861 (125 kr)
  • 25 juni 2020 kl. 18:18:34
    90983 (100 kr)