143679

MATTA, röllakan, 200 x 138 cm, signerad HLO

Bud: 250 kr
Utropspris: 1 200 kr

Bruksslitage.

  • 31 mars 2020 kl. 19:27:19
    91900 (250 kr)
  • 31 mars 2020 kl. 18:14:21
    129719 (225 kr)
  • 31 mars 2020 kl. 17:53:17
    114382 (200 kr)
  • 31 mars 2020 kl. 17:53:17
    129719 (175 kr)
  • 27 mars 2020 kl. 22:47:40
    114382 (150 kr)
  • 23 mars 2020 kl. 18:28:06
    90329 (125 kr)
  • 22 mars 2020 kl. 10:10:55
    93256 (100 kr)