140544

MATTA, sk 'Röllakan', 207 x 140 cm

Bud: 125 kr
Utropspris: 400 kr

Bruksslitage, skador på fransrad.

  • 20 februari 2020 kl. 19:03:30
    117003 (125 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 23:19:19
    93256 (100 kr)