143720

MATTA, troligen med silkesinslag, signerad, 185 x 128 cm

Bud: 850 kr
Utropspris: 1 200 kr

Bruksslitage, gott skick, nyligen kemtvättad.

  • 31 mars 2020 kl. 20:16:57
    126262 (850 kr)
  • 31 mars 2020 kl. 20:16:50
    118045 (800 kr)
  • 31 mars 2020 kl. 20:16:50
    126262 (800 kr)
  • 31 mars 2020 kl. 20:16:40
    118045 (750 kr)
  • 31 mars 2020 kl. 20:16:40
    126262 (700 kr)
  • 31 mars 2020 kl. 20:16:31
    118045 (650 kr)
  • 31 mars 2020 kl. 20:16:31
    126262 (600 kr)
  • 31 mars 2020 kl. 20:16:21
    118045 (550 kr)
  • 31 mars 2020 kl. 20:16:21
    126262 (500 kr)
  • 31 mars 2020 kl. 20:16:09
    118045 (475 kr)
  • 31 mars 2020 kl. 20:16:09
    126262 (450 kr)
  • 31 mars 2020 kl. 20:14:50
    118045 (425 kr)
  • 31 mars 2020 kl. 20:14:12
    126262 (400 kr)
  • 31 mars 2020 kl. 20:13:42
    118045 (375 kr)
  • 31 mars 2020 kl. 19:51:08
    120174 (350 kr)
  • 28 mars 2020 kl. 20:17:58
    104056 (325 kr)
  • 28 mars 2020 kl. 15:37:11
    120692 (300 kr)
  • 28 mars 2020 kl. 15:00:11
    117174 (275 kr)
  • 27 mars 2020 kl. 22:03:39
    104056 (250 kr)
  • 24 mars 2020 kl. 22:16:44
    95001 (225 kr)
  • 24 mars 2020 kl. 22:16:44
    113648 (225 kr)
  • 24 mars 2020 kl. 15:41:43
    95001 (200 kr)
  • 22 mars 2020 kl. 17:06:23
    118045 (175 kr)
  • 21 mars 2020 kl. 21:41:56
    113648 (150 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 22:15:35
    117003 (125 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 11:29:48
    129119 (100 kr)