154408

MAURICE MOBERG, "Mot Fåfängan", olja på duk, signerad

Bud: 550 kr
Slutar 30 augusti 19:38
Utropspris: 1 800 kr

34,5x24cm.

  • 31 juli 2020 kl. 21:12:49
    127100 (550 kr)
  • 31 juli 2020 kl. 21:12:38
    119071 (500 kr)
  • 31 juli 2020 kl. 21:12:38
    127100 (475 kr)
  • 30 juli 2020 kl. 00:34:36
    119071 (450 kr)
  • 29 juli 2020 kl. 14:09:32
    123731 (425 kr)
  • 24 juli 2020 kl. 20:17:51
    127100 (400 kr)
  • 24 juli 2020 kl. 01:16:03
    127784 (375 kr)
  • 23 juli 2020 kl. 22:17:26
    127100 (350 kr)
  • 23 juli 2020 kl. 18:01:52
    127784 (325 kr)
  • 23 juli 2020 kl. 01:55:25
    117314 (300 kr)
  • 22 juli 2020 kl. 00:19:52
    127784 (275 kr)
  • 16 juli 2020 kl. 22:07:55
    127100 (250 kr)
  • 15 juli 2020 kl. 11:27:36
    112795 (225 kr)
  • 13 juli 2020 kl. 10:06:51
    133136 (200 kr)
  • 11 juli 2020 kl. 20:31:26
    117174 (175 kr)
  • 11 juli 2020 kl. 09:49:13
    127100 (150 kr)
  • 10 juli 2020 kl. 21:44:03
    96108 (125 kr)
  • 10 juli 2020 kl. 13:20:07
    108941 (100 kr)