119299

MEISSEN, Figuriner, 3st, 18/1900-tal

Bud: 1 150 kr
Slutar 26 maj 19:26
Utropspris: 6 000 kr

Höjd 14-15cm. Nagg på buketten i handen samt del av hönan borta. I övrigt mycket gott skick.

  • 16 maj 2019 kl. 20:31
    112745 (1 150 kr)
  • 16 maj 2019 kl. 20:31
    102408 (1 100 kr)
  • 16 maj 2019 kl. 20:31
    112745 (950 kr)
  • 16 maj 2019 kl. 20:31
    102408 (900 kr)
  • 15 maj 2019 kl. 07:37
    112745 (850 kr)
  • 15 maj 2019 kl. 07:37
    102408 (800 kr)
  • 15 maj 2019 kl. 07:36
    112745 (750 kr)
  • 15 maj 2019 kl. 07:36
    102408 (700 kr)
  • 13 maj 2019 kl. 17:29
    112745 (650 kr)
  • 13 maj 2019 kl. 17:29
    102408 (600 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 23:02
    112745 (550 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 23:02
    102329 (500 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 20:31
    102329 (400 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 20:31
    117174 (375 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 20:31
    102329 (350 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 20:31
    117174 (325 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 17:24
    102329 (300 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 17:24
    90948 (275 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:44
    102329 (250 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:44
    117174 (225 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:44
    102329 (200 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:44
    117174 (175 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:44
    102329 (150 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:44
    117174 (125 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 19:56
    102329 (100 kr)