119299

MEISSEN, Figuriner, 3st, 18/1900-tal

Bud: 3 100 kr
Utropspris: 6 000 kr

Höjd 14-15cm. Nagg på buketten i handen samt del av hönan borta. I övrigt mycket gott skick.

  • 26 maj 2019 kl. 17:53:29
    123284 (3 100 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 17:53:29
    112745 (3 000 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 16:14:07
    112745 (2 900 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 16:14:07
    111819 (2 800 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 16:14:02
    112745 (2 700 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 16:14:02
    111819 (2 600 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 16:13:57
    112745 (2 500 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 16:13:57
    111819 (2 400 kr)
  • 16 maj 2019 kl. 20:31:37
    112745 (1 150 kr)
  • 16 maj 2019 kl. 20:31:37
    102408 (1 100 kr)
  • 16 maj 2019 kl. 20:31:25
    112745 (950 kr)
  • 16 maj 2019 kl. 20:31:25
    102408 (900 kr)
  • 15 maj 2019 kl. 07:37:34
    112745 (850 kr)
  • 15 maj 2019 kl. 07:37:34
    102408 (800 kr)
  • 15 maj 2019 kl. 07:36:46
    112745 (750 kr)
  • 15 maj 2019 kl. 07:36:46
    102408 (700 kr)
  • 13 maj 2019 kl. 17:29:47
    112745 (650 kr)
  • 13 maj 2019 kl. 17:29:47
    102408 (600 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 23:02:28
    112745 (550 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 23:02:28
    102329 (500 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 20:31:08
    102329 (400 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 20:31:08
    117174 (375 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 20:31:05
    102329 (350 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 20:31:05
    117174 (325 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 17:24:37
    102329 (300 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 17:24:37
    90948 (275 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:44:06
    102329 (250 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:44:06
    117174 (225 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:44:03
    102329 (200 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:44:03
    117174 (175 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:44:00
    102329 (150 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:44:00
    117174 (125 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 19:56:10
    102329 (100 kr)