204292

MICHAEL FARRELL, figurscen, litografi, signerad

Bud: 425 kr
Avslutat 25 januari 19:21
Utropspris: 600 kr

Upplaga 55/160. 54x73cm.

  • 25 januari 2022 kl. 19:19:59
    145888 (425 kr)
    90921 (400 kr)
  • 25 januari 2022 kl. 19:18:17
    145888 (375 kr)
    90921 (350 kr)
  • 25 januari 2022 kl. 19:17:48
    145888 (300 kr)
  • 25 januari 2022 kl. 19:16:46
    90921 (275 kr)
  • 24 januari 2022 kl. 19:39:05
    141972 (250 kr)
  • 16 januari 2022 kl. 17:50:04
    128963 (225 kr)
  • 16 januari 2022 kl. 17:49:55
    110076 (200 kr)
    128963 (175 kr)
  • 16 januari 2022 kl. 17:49:29
    110076 (150 kr)
    128963 (125 kr)
  • 16 januari 2022 kl. 15:20:12
    110076 (100 kr)