109982

MIDGE, mattel, 1960-tal

Bud: 175 kr
Utropspris: 500 kr

Höjd 29 cm. Bruksslitage, missfärgning på armarnas baksida

  • 16 januari 2019 kl. 01:08
    90326 (175 kr)
  • 16 januari 2019 kl. 01:08
    90865 (150 kr)
  • 9 januari 2019 kl. 14:31
    90865 (100 kr)