144616

MJÖLKFLASKA, galvat järn, ca 50 L, 1900-talets mitt

Bud: 400 kr
Utropspris: 400 kr

Höjd ca 66 cm. Tappkran i botten. Bruksslitage.

  • 3 april 2020 kl. 09:09:20
    101649 (400 kr)
  • 3 april 2020 kl. 09:09:20
    112651 (375 kr)
  • 3 april 2020 kl. 09:09:10
    101649 (350 kr)
  • 3 april 2020 kl. 09:09:09
    112651 (325 kr)
  • 3 april 2020 kl. 09:08:18
    101649 (300 kr)
  • 3 april 2020 kl. 09:08:18
    112651 (275 kr)
  • 3 april 2020 kl. 09:08:07
    101649 (250 kr)
  • 3 april 2020 kl. 09:08:07
    112651 (225 kr)
  • 3 april 2020 kl. 09:07:58
    101649 (200 kr)
  • 3 april 2020 kl. 09:07:58
    112651 (175 kr)
  • 2 april 2020 kl. 19:20:39
    101649 (150 kr)
  • 2 april 2020 kl. 15:39:58
    112651 (125 kr)
  • 31 mars 2020 kl. 22:48:47
    120102 (100 kr)