132020

MODELL/TITTSKÅP, golfklubbor och golfbollar, 1900-tal

Bud: 275 kr
Slutar 16 november 22:12
Utropspris: 600 kr

I inglasat skåp. Skåpets höjd 9 cm, djup 33 cm, bredd 105 cm. Bruksslitage.

  • 11 november 2019 kl. 18:03:00
    90223 (275 kr)
  • 11 november 2019 kl. 18:02:55
    116466 (250 kr)
    90223 (225 kr)
  • 11 november 2019 kl. 18:02:51
    116466 (200 kr)
    90223 (175 kr)
  • 11 november 2019 kl. 11:30:18
    116466 (150 kr)
  • 9 november 2019 kl. 13:21:27
    99079 (125 kr)
    96057 (125 kr)
  • 8 november 2019 kl. 16:50:12
    99079 (100 kr)