165937

MUGG, porslin, Kina, 1700-1800-tal

Bud: 150 kr
Avslutat 1 december 20:44
Utropspris: 500 kr

Höjd 14 cm. Toppnagg.

  • 1 december 2020 kl. 20:41:57
    104139 (150 kr)
  • 27 november 2020 kl. 22:05:20
    90070 (125 kr)
  • 18 november 2020 kl. 19:15:00
    94792 (100 kr)