137819

MUNKPANNA, koppar, 1900-talets slut

Bud: 125 kr
Utropspris: 500 kr

Ø 68 cm. Bruksslitage.

  • 17 januari 2020 kl. 22:57:37
    126913 (125 kr)
  • 15 januari 2020 kl. 20:40:30
    90835 (100 kr)