130116

MUSSELMALET, helblond, Royal Copenhagen

Bud: 550 kr
Utropspris: 600 kr

6 assietter. No 1087. Bruksslitage, en tallrik med naggad kant.

  • 26 oktober 2019 kl. 19:08:27
    93277 (550 kr)
  • 25 oktober 2019 kl. 19:20:42
    112463 (500 kr)
  • 20 oktober 2019 kl. 17:44:48
    124796 (475 kr)
  • 20 oktober 2019 kl. 17:44:43
    99687 (450 kr)
    124796 (425 kr)
  • 20 oktober 2019 kl. 17:44:37
    99687 (400 kr)
    124796 (375 kr)
  • 20 oktober 2019 kl. 01:53:18
    99687 (350 kr)
  • 20 oktober 2019 kl. 01:53:10
    124796 (325 kr)
    99687 (325 kr)
  • 15 oktober 2019 kl. 22:40:53
    124796 (300 kr)
  • 15 oktober 2019 kl. 22:40:48
    126189 (275 kr)
    124796 (250 kr)
  • 15 oktober 2019 kl. 22:40:40
    126189 (225 kr)
    124796 (200 kr)
  • 15 oktober 2019 kl. 10:36:09
    126189 (175 kr)
  • 14 oktober 2019 kl. 15:21:33
    122313 (150 kr)
  • 13 oktober 2019 kl. 21:44:03
    121774 (125 kr)
  • 11 oktober 2019 kl. 22:56:54
    90948 (100 kr)