110753

'MUSSELMALET', matservis, 52 dlr, Bing & Gröndal, Danmark

Bud: 1 600 kr
Slutar 27 januari 19:38
Utropspris: 4 000 kr

Servisen består av 10 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 11 förrättstallrikar, 11 assietter, 1 kanna, 5 serveringsfat i olika storlekar, 1 serveringsskål, 1 såsskål. Smärre bruksslitage. 4 delar medföljer dock med nagg.

  • 14 januari 2019 kl. 10:13
    113227 (1 600 kr)
  • 14 januari 2019 kl. 10:12
    93246 (1 500 kr)
  • 14 januari 2019 kl. 10:12
    113227 (1 500 kr)
  • 11 januari 2019 kl. 17:56
    93246 (1 450 kr)
  • 11 januari 2019 kl. 17:56
    95394 (1 400 kr)
  • 11 januari 2019 kl. 15:02
    93246 (1 350 kr)
  • 11 januari 2019 kl. 15:02
    118045 (1 300 kr)
  • 11 januari 2019 kl. 14:07
    93246 (1 250 kr)
  • 11 januari 2019 kl. 14:07
    117237 (1 200 kr)
  • 11 januari 2019 kl. 10:30
    93246 (900 kr)
  • 11 januari 2019 kl. 10:30
    97884 (850 kr)
  • 11 januari 2019 kl. 10:29
    93246 (800 kr)
  • 11 januari 2019 kl. 10:29
    97884 (750 kr)
  • 11 januari 2019 kl. 10:29
    93246 (700 kr)
  • 11 januari 2019 kl. 10:29
    97884 (650 kr)
  • 11 januari 2019 kl. 06:23
    93246 (600 kr)
  • 11 januari 2019 kl. 06:23
    106491 (550 kr)
  • 10 januari 2019 kl. 22:54
    93246 (400 kr)
  • 10 januari 2019 kl. 22:54
    113919 (375 kr)
  • 10 januari 2019 kl. 22:54
    93246 (250 kr)
  • 10 januari 2019 kl. 22:54
    113919 (225 kr)
  • 10 januari 2019 kl. 21:58
    93246 (125 kr)
  • 10 januari 2019 kl. 19:24
    119797 (100 kr)