130111

MUSSELMALET, no 1092, helblond, Royal Copenhagen

Bud: 275 kr
Utropspris: 600 kr

Fat på fot. Ø 23 cm. Bruksslitage. Litet kantnagg.

  • 25 oktober 2019 kl. 19:22:28
    112463 (275 kr)
  • 25 oktober 2019 kl. 19:20:54
    124796 (250 kr)
    112463 (250 kr)
  • 21 oktober 2019 kl. 22:02:27
    124796 (225 kr)
  • 21 oktober 2019 kl. 15:12:22
    126277 (200 kr)
  • 18 oktober 2019 kl. 20:55:05
    108299 (175 kr)
  • 18 oktober 2019 kl. 12:50:06
    120307 (150 kr)
  • 15 oktober 2019 kl. 22:39:19
    124796 (125 kr)
  • 12 oktober 2019 kl. 07:52:02
    119468 (100 kr)