152270

NAGELBUFFRAR i silver, 4 st, 1900-talets mitt

Bud: 200 kr
Utropspris: 400 kr

Buffrarnas längd mellan 10,5 och 13,5 cm. I etuin med spegel i locken. Bruksslitage.

  • 30 juni 2020 kl. 20:06:06
    91653 (200 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 20:06:06
    90329 (175 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 17:57:00
    91653 (150 kr)
  • 27 juni 2020 kl. 21:05:44
    90329 (125 kr)
  • 27 juni 2020 kl. 21:05:44
    110813 (125 kr)
  • 22 juni 2020 kl. 12:59:56
    90329 (100 kr)