127625

NATTDUKBORD, 1960-tal

Bud: 475 kr
Utropspris: 500 kr

Bredd 60 cm. Höjd 72 cm. Bruksslitage.

  • 26 september 2019 kl. 18:06:28
    112463 (475 kr)
    125782 (450 kr)
  • 26 september 2019 kl. 18:05:54
    112463 (425 kr)
    125782 (400 kr)
  • 26 september 2019 kl. 18:05:34
    112463 (350 kr)
    125782 (325 kr)
  • 25 september 2019 kl. 19:02:13
    112463 (300 kr)
    97679 (275 kr)
  • 25 september 2019 kl. 18:59:03
    112463 (200 kr)
  • 22 september 2019 kl. 20:37:19
    97679 (175 kr)
  • 19 september 2019 kl. 18:19:39
    112463 (150 kr)
  • 13 september 2019 kl. 19:29:46
    114382 (125 kr)
  • 12 september 2019 kl. 17:35:50
    120556 (100 kr)