127625

NATTDUKBORD, 1960-tal

Bud: 150 kr
Slutar 26 september 19:04
Utropspris: 500 kr

Bredd 60 cm. Höjd 72 cm. Bruksslitage.

  • 19 september 2019 kl. 18:19:39
    112463 (150 kr)
  • 13 september 2019 kl. 19:29:46
    114382 (125 kr)
  • 12 september 2019 kl. 17:35:50
    120556 (100 kr)