149239

NATTDUKSBORD /HALLHYLLA, teak, 1900-talets mitt

Bud: 550 kr
Utropspris: 300 kr

52x31 cm. Höjd 49 cm. Med låda i sarg samt tidningshylla. Bruksslitage, fläckig toppskiva.

  • 27 maj 2020 kl. 21:16:08
    130543 (550 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 21:16:08
    119677 (500 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 21:14:20
    119677 (475 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 21:13:16
    110770 (450 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 21:12:53
    119677 (425 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 21:12:39
    125782 (400 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 21:12:39
    119677 (400 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 19:59:29
    125782 (375 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 19:41:38
    121564 (350 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 17:53:10
    125782 (325 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 15:57:10
    121564 (300 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 15:57:10
    119677 (275 kr)
  • 26 maj 2020 kl. 21:15:09
    121564 (250 kr)
  • 25 maj 2020 kl. 19:26:35
    130543 (225 kr)
  • 24 maj 2020 kl. 10:07:56
    110634 (200 kr)
  • 23 maj 2020 kl. 15:47:41
    114382 (175 kr)
  • 17 maj 2020 kl. 00:07:43
    91496 (150 kr)
  • 17 maj 2020 kl. 00:07:43
    90043 (150 kr)
  • 15 maj 2020 kl. 21:05:37
    91496 (125 kr)
  • 13 maj 2020 kl. 23:35:10
    110714 (100 kr)