170632

NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets andra del

Bud: 1 050 kr
Avslutat 21 januari 20:42
Utropspris: 600 kr

Låda i sarg. 53x42 cm, höjd 55 cm. Senare bemålning. Bruksslitage.

  • 21 januari 2021 kl. 20:30:59
    137516 (1 050 kr)
    90043 (1 000 kr)
  • 21 januari 2021 kl. 19:59:10
    137516 (950 kr)
    90043 (900 kr)
  • 21 januari 2021 kl. 19:07:55
    90043 (850 kr)
    137516 (800 kr)
  • 21 januari 2021 kl. 17:38:50
    137516 (750 kr)
    90043 (700 kr)
  • 21 januari 2021 kl. 16:39:45
    137516 (650 kr)
  • 21 januari 2021 kl. 15:59:18
    124635 (600 kr)
  • 21 januari 2021 kl. 15:59:08
    90043 (550 kr)
    124635 (550 kr)
  • 21 januari 2021 kl. 15:58:53
    90043 (500 kr)
    124635 (475 kr)
  • 21 januari 2021 kl. 00:18:53
    90043 (450 kr)
  • 19 januari 2021 kl. 19:41:26
    129105 (425 kr)
  • 19 januari 2021 kl. 14:10:44
    137516 (400 kr)
  • 19 januari 2021 kl. 12:11:02
    129105 (375 kr)
  • 18 januari 2021 kl. 13:57:12
    124744 (350 kr)
  • 17 januari 2021 kl. 20:29:26
    129105 (325 kr)
  • 17 januari 2021 kl. 20:29:18
    90043 (300 kr)
    129105 (300 kr)
  • 17 januari 2021 kl. 20:29:04
    90043 (275 kr)
    129105 (250 kr)
  • 17 januari 2021 kl. 18:33:10
    90043 (225 kr)
  • 16 januari 2021 kl. 20:57:17
    129105 (200 kr)
  • 16 januari 2021 kl. 20:41:33
    130690 (175 kr)
  • 15 januari 2021 kl. 21:14:53
    129105 (150 kr)
  • 15 januari 2021 kl. 19:16:24
    113620 (125 kr)
  • 13 januari 2021 kl. 21:39:00
    90043 (100 kr)