128629

NATTDUKSBORD, rokokostil, 1900-talets första del

Bud: 300 kr
Utropspris: 500 kr

45x32 cm, höjd 58 cm. Senare bemålning, bruksslitage.

  • 9 oktober 2019 kl. 21:32:26
    105739 (300 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 14:19:22
    96128 (275 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 14:19:22
    110590 (250 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 14:05:51
    110590 (200 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 14:05:51
    97779 (175 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 10:36:31
    110590 (150 kr)
  • 8 oktober 2019 kl. 19:38:27
    96128 (125 kr)
  • 8 oktober 2019 kl. 13:02:37
    110590 (100 kr)