188904

NATTDUKSBORD, sengustavianskt, 17/1800-tal

Bud: 2 600 kr
Slutar 29 augusti 19:42
Utropspris: 6 000 kr

Med fötter och detaljer i mässing. 34x45cm. Höjd 72cm. Med utdragbar skiva. Bruksslitage.

  • 27 juli 2021 kl. 11:17:51
    135043 (2 600 kr)
  • 20 juli 2021 kl. 18:51:31
    143348 (2 500 kr)
  • 19 juli 2021 kl. 21:00:35
    133658 (2 300 kr)
  • 19 juli 2021 kl. 13:05:51
    113494 (1 250 kr)
  • 18 juli 2021 kl. 13:09:07
    135390 (1 200 kr)
  • 17 juli 2021 kl. 08:32:37
    143348 (250 kr)
  • 16 juli 2021 kl. 17:56:49
    90948 (100 kr)