170633

NATTDUKSBORD, teak, 1960-tal

Bud: 225 kr
Avslutat 21 januari 20:44
Utropspris: 500 kr

Två lådor. Bruksslitage. 38x50 cm, höjd 60 cm.

  • 21 januari 2021 kl. 20:41:01
    90043 (225 kr)
    123694 (200 kr)
  • 21 januari 2021 kl. 00:19:08
    90043 (175 kr)
  • 18 januari 2021 kl. 12:21:31
    113650 (150 kr)
  • 17 januari 2021 kl. 18:50:27
    90043 (125 kr)
  • 17 januari 2021 kl. 10:38:13
    113650 (100 kr)