173815

NILS FOUGSTEDT, väggljusstakar, Firma Svenskt Tenn 1924, ett par

Bud: 1 050 kr
Slutar 28 februari 19:12
Utropspris: 3 000 kr

Krön i form av sjöjungfrur. Höjd 24cm. Mindre bucklor samt märken. Ena ljusarmen med lagning.

  • 20 februari 2021 kl. 11:46:10
    93242 (1 050 kr)
    135246 (1 000 kr)
  • 14 februari 2021 kl. 10:05:01
    93242 (750 kr)
    90948 (700 kr)
  • 14 februari 2021 kl. 09:14:44
    93242 (650 kr)
  • 13 februari 2021 kl. 14:43:20
    93256 (600 kr)
  • 13 februari 2021 kl. 14:19:32
    138131 (550 kr)
    93256 (500 kr)
  • 13 februari 2021 kl. 08:33:50
    138131 (125 kr)
  • 12 februari 2021 kl. 16:17:05
    119468 (100 kr)