142996

NILS G. STENQVIST, 'Grå Snäcka', akvarell, signerad

Bud: 450 kr
Utropspris: 500 kr

15 x 11 cm. Proveniens: Verket har tillhört kulturpersonligheten Karl Haskels samling.

  • 30 mars 2020 kl. 17:56:50
    129689 (450 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 17:52:09
    129669 (425 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 16:49:52
    102146 (400 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 16:02:33
    100319 (375 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 09:49:20
    121284 (350 kr)
  • 28 mars 2020 kl. 21:24:41
    113620 (325 kr)
  • 27 mars 2020 kl. 16:44:34
    102146 (300 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 14:03:49
    100319 (275 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 00:14:52
    126913 (250 kr)
  • 25 mars 2020 kl. 09:56:40
    100319 (225 kr)
  • 24 mars 2020 kl. 22:28:00
    113244 (200 kr)
  • 21 mars 2020 kl. 16:58:52
    122658 (175 kr)
  • 21 mars 2020 kl. 08:25:59
    102146 (150 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 20:49:33
    124269 (125 kr)
  • 17 mars 2020 kl. 17:47:46
    124484 (100 kr)